کلوپ زیر هزار(ویژه دهم و یازدهم)

کلوپ زیر هزار چیست؟

موفقیت در کنکور دیگر با یکسال مطالعه و تلاش اتفاق نخواهد افتاد.

دهمی ها یازدهمی ها تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

این روزها دیگر قله های موفقیت در کنکور را نمی توان فقط در سال دوازدهم فتح کرد و لازم است با یک برنامه ریزی درست در طول سه سال به یک نتیجه عالی در کنکور رسید.

ما در حامی تایم برای دانش آموزان پایه دهم و یازدهم طرح مشاوره ای  “کلوپ زیر هزار” را طراحی کردیم تا بتوانیم با یک استراتژی درست به اهداف مان برسیم.

در کلوپ زیر هزار دانش آموزان با یک نقشه راه مشخص ,برنامه ریزی مدون,پیگیری های مستمر , نظارت هوشمند ,آنالیز شخصیتی و استعداد سنجی و کلی اتفاق دیگه آماده حضور در سال دوازدهم خواهند شد.

کلوپ زیر هزار جایی است که دانش آموزان در آنجا تمام المان های لازم برای موفقیت در کنکور را آموزش می بینند و دیگر در سال دوازدهم تازه شروع به آموزش و تلاش نمی کنند.

کلوپ زیر هزار یعنی رتبه سازی و رشدفردی  دانش آموزان در مسیر رسیدن به اهداف کنکور.

دهمی ها و کلوپ زیر هزار

دانش آموزان دهمی با توجه به ورودشان به دوره دوم دبیرستان گاهی اوقات با افت تحصیلی معروف مواجه خواهند شد.دغدغه ای که گاهی اوقان آنقدر دانش آموزان و خانواده هایشان را نا امید می کند که بیخیال کنکور و اهداف تحصیلی شان می شوند.ما در کلوپ زیر هزار از هر لحظه ای که کنار شما باشیم در ابتدا با آگاه کردن شما از مسیر و ایجاد نیاز در شما (به خودتون بستگی داره) و ایجاد یک برنامه ریزی شخصی سازی شده و پیگیری های مستمر تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا کوچکترین آسیبی به شما وارد نشود.

از طرفی بچه ها و خانواده های دهمی به دلیل عدم آگاهی از مسیر و فضای موجود در کنکور دچار تصمیم های اشتباه می شوند.ما از لحظه ای که در کنار شما باشیم خیال شما را راحت خواهیم کرد و به عنوان مشاور در این مسیر سعی می کنیم بهترین کمک را به شما ارائه دهیم.

از طرفی دانش آموزان دهمی در مسیر کنکور نیاز به یک جعبه ابزار پر و پیمان دارند؛ ما با آموزش های لازم مثل مدیریت استرس,مدیریت زمان,هنرحل مسئله و کلی مهارت دیگر علاوه بر مهارت های تحصیلی  مثل آموزش تست زنی ,روش مطالعه ,تحلیل آزمون و …شما را در این مسیر تجهیز می کنیم.

معرفی بهترین آزمون,بهترین منابع,دبیرهای حرفه ای و به نام کشور برای کلاس اضافه و کلی اتفاق دیگر وظیفه ما برای شما اعضای باشگاه زیرهزاری های کنکور می باشد.

کلوپ زیر هزار اتفاقی بی نظیر برای رتبه سازی و شروع به موقع برای دانش آموزان دهمی می باشد

یازدهمی ها و کلوپ زیر هزار

دانش آموزان در سال یازدهم دو حالت متفاوت را تجربه میکنند:

ترم اول: اصولا بیخیال

ترم دوم: از اسفند به بعد به شدت نگران کنکور و سال دوازدهم

از طرفی از امسال امتحانات نهایی به پایه یازدهم اضافه شده است و دانش آموزان دچار نگرانی های جدید شده اند.

ما با طراحی کلوپ زیرهزار تمام تلاشمان را کردیم تا بتوانیم دغدغه های یک دانش آموز یازدهمی را شناسایی و برای حل آن ها ایده و برنامه مشخصی داشته باشیم.

ما در این طرح در کنار شما مشکلات مطالعاتی,تست زنی,مدیریت زمان و … حل خواهیم کرد و با یک برنامه ریزی شخصی سازی شده , استراتژی مشخص؛پیگیری های مستمر و نظارت هوشمند بر مسیر حرکت؛شما را در این مسیر همراهی خواهیم کرد.

دانش آموزان یازدهمی  لازم دارند تا با استفاده از منابع درست درسی و آگاهی کامل از امتحانات نهایی تقریبا 25 درصد کنکور خود را تضمین نمایند.

ما با کلوپ زیر هزار و خدمات آن کنار شما هستیم تا به اهدافتان برسید.

کلوپ زیر هزار اتفاقی بی نظیر برای رتبه سازی و شروع مناسب برای دانش آموزان یازدهمی می باشد

خدمات طرح کلوپ زیر هزار

نقشه راه اختصاصی

 برنامه مطالعاتی شخصی سازی شده

مشاوره فردی هفتگی

آموزش روش تست زدن

آموزش مدیریت آزمون

آموزش روش مطالعه 

گزارش گیری شبانه به صورت هوشمند

آزمون هفتگی

تحلیل و ارزیابی آزمون های کشوری

کارگاه مشاوره ماهیانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

بسته های مشاوره

مقالات

انتخاب رشته

آزمون ها

فروشگاه