نهم به دهم

بسته انتخاب رشته نهم به دهم

اهمیت انتخاب رشته نهم به دهم

موضوع هدایت تحصیلی یا انتخاب رشته نهم به دهم این روزها با تغییر نسل دانش آموزان و بالا رفتن آگاهی آنها و خانواده ها به یک چالش مهم و تاثیرگذار در مسیر زندگی دانش آموزان تبدیل شده است.

در یکی دو سال گذشته با تغییر روندی که برای کنکور به وجود آمده و تغییر مدل قبولی در دانشگاه ها و از طرفی بازار کار موجود مدل انتخاب دانش آموزان سال نهمی برای رشته تحصیلی در دبیرستان به شدت تغییر کرده است.

شما لازم است برای یک انتخاب درست حتما به صورت کاملا علمی و با آگاهی کامل نسبت به مسیر اقدامات لازم را انجام بدهید.

مشکلات پیش رو در انتخاب رشته:

یکی از مهم ترین مشکلاتی که ما در انتخاب رشته نهم به دهم داریم عدم آگاهی از مسیر پیش رو و عدم شناخت دانش آموز از خودش و استعداد و توانمندیهاش می باشد.

از طرفی دیگر خانواده ها سعی بر تحمیل نظر خود بدون در نظر گرفتن توانایی دانش آموزان در این مسیر دارند.

البته خانواده ها قطعا نیتی جز موفقیت فرزندانشان ندارند اما گاهی با پافشاری بروی یک رشته خاص سرنوشت فرزندانشان را تغییر می دهند و عزیز دلبندشان را با مشکلات بزرگی روبرو می کنند.

مشکل دیگر دانش آموزان در انتخاب رشته که باعث اشتباه آنها در این انتخاب مهم می شود نگاه کردن به مد جامعه می باشد.خیلی از خانواده ها و دانش آموزان انگار در یک رای گیری بزرگ اجتماعی قرار دارند و وقتی می بینند اکثر جامعه مثلا به رشته تجربی می روند آنها هم بدون شناخت کافی همین رشته را انتخاب می کنند و من پیشنهاد می دهم حتما سرنوشت افراد این چنینی در نتیجه کنکور و آینده را در نظر بگیرند.

مشکل دیگر دانش آموزان نهمی وابستگی به دوستانشان هست که باعث می شود برای در کنار هم بودنشان مهم ترین انتخاب شان را تبدیل کنند به اشتباه ترین تصمیمی که برای سرنوشت شغلی و تحصیلی خود می گیرند.

یکی از مهم ترین مشکلات دانش آموزان در زمان انتخاب رشته نهم به دهم انتخاب رشته اشتباه توسط خودشان یا مشاوران و موسسات موجود در بازار هست که بدون در نظر گرفتن اصول انتخاب رشته برای دانش آموز یک رشته ر ا در نظر می گیرند و دانش آموز یک عمر درگیر این اشتباه می شود.

خلاصه مشکلات بالا به علاوه مسایل دیگر برای آینده دانش آموزان پایه نهمی ایجاد خطر می کند و لازم است با یک انتخاب رشته اصولی بهترین تصمیم را برای آینده تحصیلی و شغلی خودتان بگیرید.

ما در حامی تایم برای انتخاب رشته اصولی چند مرحله مهم را برای شما در نظر گرفتیم که در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد.

با ما همراه باشید…

روند انتخاب رشته در حامی تایم

گام اول: پس از خريد بسته انتخاب رشته نهم به دهم از فروشگاه كد تست هاي روانشناسي براي شما ارسال مي شود

گام دوم:زدن تست هادر سامانه استعداد سنجي حامي تايم

گام سوم:آزمون درسي و استاندارد از دورس رياضي,فيزيك,شيمي و زيست به صورت آنلاين و حضوري

گام چهارم:جلسه حضوری یا آنلاین ( تحلیل تست های روانشناسی،تحليل آزمون درسي ,توضیح کامل از مسیر پیش رو در هر رشته تا کنکور و دانشگاه،گفتگوی با دانش آموز و خانواده برای شناخت دقیق تر)

 

بسته انتخاب رشته نهم به دهم

آشنایی با رشته ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

بسته های مشاوره

مقالات

انتخاب رشته

آزمون ها

فروشگاه